O nas

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać… na Mazury?

Wielu pewnie o tym myśli, w końcu Mazury są takie piękne – te widoki, jeziora, lasy, rzeki. Problem w tym, że o ile rzeczywiście jest tu zielono i pięknie – to jest to dziura! Zielona Dziura.

Nie wierzycie?

Blog powstał z myślą o Was i trochę o nas. Wam chcemy pokazać, że Mazury są piękne i … nudne, nam chcemy udowodnić że taka nuda też czasami bywa ciekawa i inspirująca.
Strona jest prowadzona przez kilka osób które dzielą się swoimi przygodami, obserwacjami i codziennym życiem. Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy miłość do siebie i do naszych kochanych Mazur.

Blog będzie nieco skrzywiony profilem „parentingowym” bo tak się składa, że wszyscy jesteśmy w wieku rozrodczym. Zmusza nas to więc do szukania atrakcji dla wiecznie znudzonych rzeczywistością latorośli. Nasze dzieci są w różnym wieku: od planowanych, niemowląt po prawie nastolatki więc sposobów na nudę musimy znać wiele.

Pocieszające jest jednak to….że dzieci rosną. My coraz częściej zajmujemy się sobą i widzimy co nas cieszy w naszej Zielonej Dziurze.

Mamy różne prace i pasje. Są wśród nas historycy, co powinno dodać nieco wiarygodności opisom ciekawych miejsc, są „techniczni’, co ubarwi naszą stronę wizualnie, ale są też ludzie biznesu, czy urzędnicy. Część z nas jest lokalnie Mazurska od lat, część od niedawna,  część racjonalnie wybrała bardziej cywilizowane życie w dużym mieście ale wraca tu regularnie.

Bo na Mazury jest blisko, powietrze jest czyste, a woda przejrzysta. Są tu miejsca zapierające dech w piersiach, jak na Santorini. Ale gdzie zacząć? Co zobaczyć jeszcze jak już byliście tu sto milionów razy? A może odkryć co wszystkich innych „kręci” w Zielonej Dziurze bo Wy tego w ogóle nie czujecie.

Zapraszamy Was do czytanie, oglądania i wysyłania nowych pomysłów na miejsca które odwiedziliście.
My to sprawdzimy i napiszemy o tym.
Zapraszamy do Zielonej Dziury!